فروشگاه جایا کالا

 

خرید نهال

خرید نهال یکی از دغدغه های کشاورزان و باغداران در بسیاری از نقاط کشور می باشد چرا که نهال خوب و واقعی و تشخیص بهترین نهال و همینطور اعتماد کردن به فروشندگان مجازی وخرید نهال بسیار کار دشواری می باشد که اکثر سایتهای نهال نه اعتباری دارند نه نمادی نه پروانه و مجوز فروش نهال را دارند. جایا کالا درست در مرکز نهال فروشان کشور واقع شده هست . با وجود سود جویان نهال فروشان کشور خریداران نهال نمی توانند اعتماد کنند بخاطر همین جایا کالا با قرارداد با بهترین و معروف ترین ومعتبر ترین نهالستان های کشور بر این شده که نهال های با کیفیت و تضمینی را در سایت خود موجود کند که این پروژه سنگینی برای جایا کالا مس یاشد چرا که فراهم کردن مجوز های لازم و نماد اعتماد الکترونیکی و استخدام کارشناسان متخصص نهال همه وهمه هزینه های سنگینی به فروشگاه وارد می کند با این همه در تلاش هست تا با ارائه نهال های با کیفیت و تضمینی که ضمانت آن هم برای سلامت نهال می باشد هم برای کیفیت و هم دوام نهال می باشد که بمدت سه سال نهال ها را بااین سه اصل ضمانت می کند . جایا کالا با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان صنعت و معدن و همچنین مجوز های لازم نهالستان ها از جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی خیال همه مشتریان را از خرید نهال از جهاد کشاورزی راحت می کند.

 

خرید نهال

خرید ارقام نهال مثمر وغیر مثمر

در جایا کالا نهال ها مثمر وغیر مثمر تقریبا می توان گفت همه نهال ها موجود می باشد نهال های کمیابی که در نهالستانهای دیگر نمی توانید پیدا کنید در جایا کالا موجود می باشد. نهال مثمر به نهالی گفته می شود که محصول می دهد محصول خوراکی مثل نهال میوه و آجیل نهال های مثمر به چند دسته تقسیم می شوند نهال های بی دانه و دانه دار و نهال هسته دار و نهال بدون هسته , نهال های غیر مثمر نهال هایی هستند که جهت تولید فضای سبز و زیبایی استفاده می شوند که در تولید هوای پاک واکسیژن بسیار موثر هستند برخی از این نهال ها همیشه بهار هستند یعنی در تمام فصول سبز هستند از این نهال ها عمدتا در پارک ها استفاده می شود اگر در پارکها در زمستان قدم می زنید می توانید نهال های همیشه بهار را مشاهده کنید که با وجود برف و سرما باز سبز هستند و به خواب زمستانی نمی روند . برای خرید نهال ها اکثرا از اواخر پاییز شروع به خرید می کنند دلیل این کار هم این است که در اواخر پایی تا 4 ماه بعد اکثر درختان به خواب زمستانی می روند و می توان نهال ها را از خاک در آورد و بصورت ریشه لخت ارسال کرد وبمدت 10 روز مقاومت خواهند داشت به همین دلیل وقتی نهال را از خاک در می آورید باید تا 10 روز کاشته شود وگرنه نهال خشک می شود و میمیرد . در نهالستان با مدیریت جایا کالا نهال ها در خاک مرغوب کاشته شده و آماده ارسال به تمام نقاط کشور می باشد. نهال های گلدانی هم در تمام سال در جایا کالا موجود می باشد نهال های گلدانی هم نیازی به ریشه لخت کردن ندارند در داخل گلدانهای مخصوص ارسال می شوند در این صورت نهال چه بیدار باشد چه در خواب باشد بصورت سالم به محل کاشت ارسال می شود.

نهال های پر فروش :

در جایا کالا در این سالهایی که اقدام به فروش نهال می کند یک سری از نهال ها محبوبیت و خوهان زیادی دارند که در زیر اسم آنها آمده و میتوانید با کلیک بر روی آنها به توضیح بیشتر آن نهال در جایا کالا وصل شوید ومقالات مهم در مورد هر یک از نهال ها را مطالعه فرمایید.

نهال گردو فرنور

نهال گردو چندلر

نهال گردو کاغذی

نهال بادام تونو

نهال بادام آذر

نهال بادام کاغذی

نهال بادام 5050

نهال زرد آلو عسگرآبادی

نهال هلو اصفهان

نهال هلو انجیری

نهال پسته احمد آقایی

نهال سیب سبز

نهال سیب زرد لبنان

نهال انگور سیاه دیم

نهال انگور کشمشی بدون هسته

نهال انگور قرمز

نهال شلیل شمس

نهال شلیل اناری

نهال خرمالو سیبی

نهال گلابی آنجو

نهال گلابی شاه میوه

نهال گیلاس تکدانه

نهال انار سیاه

نهال انار ملسی

نهال به اصفهان

نهال چنار

نهال سپیدار

جهت خرید نهال می توانید به سایت جایا کالا مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید هرگونه مشاوره یا سوالی داشته باشید مشاورین ومتخصصین نهال در جایا کالا با شماره تماس های ثبت شده در جایا کالا آماده پاسخگویی شما عزیزان می باشند .

نهالستان آریا نهال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.